_ _

Renault KADJAR

SUV Renault

kadjar-helios.jpg

Design

Ucieknij od codzienności w dobrym stylu...

renault-kadjar-overview-001.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Zrób silne wrażenie

W całości zaprojektowany od nowa, Nowy KADJAR przybiera wyrazisty design na zewnątrz oraz wysoką jakość i komfort wewnątrz.

Przednie i tylne światła w technologii LED, antena w kształcie płetwy rekina, przeprojektowana osłona chłodnicy, masywne zderzaki oraz 19’’ obręcze kół ze stopu metali lekkich, natychmiast przyciągają spojrzenia.   

We wnętrzu, detale wysokiej jakości i elementy wykończeniowe nadają SUV-owi wyrafinowania. Nowy KADJAR wyposażony jest w ergonomiczną konsolę środkową z wbudowanym pojemnościowym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 7’’.

 

Skonfiguruj samochód dla siebie


Za kierownicą

...a może tak wycieczka poza utartymi szlakami...

Każdy dzień może być przygodą

Nowe silniki, zintegrowany napęd oraz uwodzicielski design... Nowy KADJAR zapewnia doskonałą równowagę między osiągami, skutecznością i codziennym prowadzeniem.

Dzięki dużemu prześwitowi i 3 trybom napędu - 4x4, 4x2 oraz 4x2 z systemem Extended Grip, Nowe Renault KADJAR zabierze Cię w podróż ku nowym horyzontom.

W trybie Eko, terenowy SUV pozwoli zmniejszyć zużycie paliwa.

Poznaj silniki

renault-kadjar-overview-006.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Wyposażenie

...nie zapominając o komforcie...

renault-kadjar-overview-007.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Ciesz się podróżą

Fotele z regulacją wysokości i długości siedziska, gniazda USB, klimatyzacja z nawiewami na przód i tył, składana kanapa z tyłu oraz praktyczne schowki...

Nowy KADJAR dostosuje się do Twojego stylu życia, dzięki wyposażeniu wnętrza ukierunkowanemu na komfort.   

SUV wyposażony został również w najnowocześniejsze technologie: Bose® Sound System, system wspomagania parkowania Easy Park Assist i system multimedialny R-LINK 2. Nie można zapominać o usługach Renault CONNECT, które pozwalają połączyć telefon z samochodem... i sprawiają, że życie staje się łatwiejsze.  

 

Poznaj całe wyposażenie


Bezpieczeństwo i niezawodność

... wszystko jadąc ze spokojną głową.

Prowadź bezpiecznie

Nowy KADJAR wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, takie jak aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS), który Cię ostrzeże w przypadku ryzyka kolizji.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo bierne, SUV oferuje maksymalne bezpieczeństwo dla wszystkich pasażerów i pieszych.

Zbierając informacje pochodzące z czujników i kamer, Nowy KADJAR niesie pomoc w każdych okolicznościach, czy to będą długie podróże po autostradzie, czy delikatne manewry podczas parkowania.

 

Zobacz jaki jest bezpieczny

renault-kadjar-overview-012.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

KADJAR?