RENAULT CAPTUR E-TECH HYBRYDOWY PLUG-IN

gwiazda miejskich SUV-ów, teraz z napędem hybrydowym i możliwością ładowania

_ _
_

SILNIKI

CLIO E-TECH Hybryda: nowy standard hybrydy


9d5ea3158a.webp

Do 80% jazdy miejskiej w trybie elektrycznym


Doświadcz niespotykanych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego. CLIO E-TECH Hybryda z napędem hybrydowym łączy silniki: elektryczny i spalinowy w wyjątkowo efektywnej, automatycznej skrzyni biegów Multi-mode. Wynik: rozruch zawsze w trybie elektrycznym, 80% czasu jazdy miejskiej w trybie elektrycznym oraz przyjemność ciszy pojazdu elektrycznego

d819324340.jpg

Oszczędność w mieście i na autostradzie


Przesiadając się do hybrydy, oszczędzasz na paliwie zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym. CLIO E-TECH Hybryda zapewni Ci również wyjątkowo odprężającą podróż: duży zasięg, brak konieczności ładowania... oraz komfort i praktyczność CLIO!

73d56ebe99.jpg

Nowe wrażenia z jazdy


CLIO E-TECH Hybrydaz napędem hybrydowym zapewni Ci przyjemność oraz bezpieczeństwo w trakcie dynamicznych przyspieszeń, dzięki łącznej mocy 140 KM. Wyjątkowa reaktywność silników elektrycznych w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Multi-mode pozwala na szybkie ruszanie i płynną zmianę biegów. Skorzystaj z różnych trybów MULTI-SENSE, aby spersonalizować swoje wrażenia z jazdy.